Bochnia - Centrum

Adres:
Bochnia Dworzec PKP
Telefon:
+48 726494997
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
9:00 - 17:00
Wtorek:
9:00 - 17:00
Środa:
9:00 - 17:00
Czwartek:
9:00 - 17:00
Piątek:
9:00 - 17:00
Sobota:
9:00 - 17:00
Niedziela:
9:00 - 17:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
7 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych Bochnia


Bochnia to miasto położone w południowej Polsce, w województwie małopolskim. Jeżeli planujesz tam podróż służbową czy chcesz zabrać rodzinę na wakacje, skorzystaj z oferty jaką jest wynajem samochodów w Bochni. Dzięki temu w każde miejsce możesz dojechać szybko i bezpośrednio- bez konieczności korzystania z komunikacji miejskiej. Nasza wypożyczalnia aut osobowych w Bochni może zaproponować Ci szeroki wybór różnych pojazdów.

Posiadamy zarówno wygodne i zwrotne auta typu hatchback, jak i eleganckie samochody typu sedan, które z pewnością doskonale sprawdzą się w podróży służbowej. Każde z oferowanych przez nas aut ma automatyczną lub ręczną skrzynię biegów – pozwala to naszym klientom na wybór dokładnie takich samochodów do jakich są przyzwyczajeni.

Bogata flota naszych samochodów sprawi, że każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebiei będzie mógł wybrać auto jakiego potrzebuje czy też do prowadzenia jakiego jest przyzwyczajony. Szeroki wybór aut pochodzących z różnych klas i mających różne wyposażenie. Dzięki temu model dla siebie z pewnością znajdą tutaj wszyscy zainteresowani mogą bez żadnego problemu wybrać auto idealne dla siebie.

Plusem naszej oferty jest to, że nasze punkty odbioru znajdują się nie tylko w Bochni, ale także w Krakowie, Mielcu, Przemyślu, Rzeszowie, Kolbuszowej, Sanoku, Krośnie czy Dębicy. Pozwala to każdemu na wynajęcia samochodu dokładnie tam, gdzie musi jechać lub gdzie aktualnie przebywa. W niewielkiej odległości od Bochni znajduje się port lotniczy Kraków Balice i nasz punkt odbioru samochodów. Dzięki temu nasi klienci mogą tuż po wyjściu z samolotu wynająć wybrane auto i szybko oraz bezpośrednio dojechać do swojego miejsca docelowego.