Brzesko - Centrum

Adres:
Brzesko Dworzec PKP
Telefon:
+48 726494997
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
9:00 - 17:00
Wtorek:
9:00 - 17:00
Środa:
9:00 - 17:00
Czwartek:
9:00 - 17:00
Piątek:
9:00 - 17:00
Sobota:
9:00 - 17:00
Niedziela:
9:00 - 17:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
7 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych Brzesko

Brzesko to nieduże miasto leżące na południu Polski, w województwie małopolskim. Położone jest w niewielkiej odległości od Krakowa i lotniska Kraków Balice. Jeżeli planujesz pobyt w tym mieście i chcesz się po nim poruszać szybko i wygodnie, skorzystaj z oferty jaką proponuje ci nasza wypożyczalnia samochodów osobowych w Brzesku. Posiadamy szeroką flotę różnych aut, wśród których z pewnością znajdziesz to czego szukasz. Bogata oferta i szeroki wybór samochodów pochodzących z różnych klas i mających różne wyposażenie sprawia, że każdy zainteresowany znajdzie u nas coś dla siebie bez względu na budżet jakim dysponuje. Oferowane przez nas auta mają ręczną lub automatyczną skrzynię biegów, a także silniki benzynowe lub silniki diesla. Pozwala to na wybór dokładnie takiego auta, do prowadzenia jakiego jesteśmy przyzwyczajeni.

Dodatkowo możliwość wyboru wyposażenia takiego jak na przykład fotelik dla dziecka czy nawigacja GPS sprawiają, że nasze samochody znajdują uznanie zarówno rodzin podróżujących z dziećmi, jak i osób szukających auta na spotkanie biznesowe czy wyjazd na delegację.

Już teraz skorzystaj z wyszukiwarki zamieszczonej na naszej stronie internetowej i ciesz się szybką, wygodną i przede wszystkim bezpośrednią podróżą, dokładnie tam gdzie chcesz. Korzystając z usług naszej wypożyczalni samochodów w Brzesku bez żadnego problemu dojedziesz na lotnisko Kraków Balice czy lotnisko Rzeszów Jasionka – tam również znajdują się nasze punkty odbioru.

Już teraz skorzystaj z oferty i ciesz się rozwiązaniem jakim jest wynajem aut w Brzesku. Idealny dla siebie model samochodu możesz wybrać korzystając z zamieszczonej poniżej. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.