Dębica - Centrum

Adres:
Dębica, dworzec PKP
Telefon:
+48 726494997
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:00 - 23:00
Wtorek:
7:00 - 23:00
Środa:
7:00 - 23:00
Czwartek:
7:00 - 23:00
Piątek:
7:00 - 23:00
Sobota:
7:00 - 23:00
Niedziela:
9:00 - 23:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
5 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych Dębica


Szukasz wypożyczalni samochodów osobowych, w Twoim mieście? Chcesz wynająć samochód na rodzinny wypad za miasto lub urlop? A może potrzebny Ci elegancki samochód na spotkanie firmowe? Zapoznaj się z pełną ofertą wypożyczalni ResAutorent, a na pewno znajdziesz pojazd dla siebie!

Zdajemy sobie sprawę, że Dębica to miasto położone niespełna 60 km od Rzeszowa, jednak nie każdy chce odwiedzać stolicę województwa podkarpackiego, by wynająć samochód. Dla wygody naszych klientów, umożliwiliśmy zatem wynajem auta w Dębicy, jak również w innych miastach – mielcu, Leżajsku, Jarosławiu, Przeworsku czy Nowym Sączu. Wystarczy, że skorzystasz z naszej wyszukiwarki online lub zadzwonisz pod numer infolinii, aby wynająć auto.

Oferta wypożyczalni w Dębicy nie różni się od oferty wypożyczalni samochodów osobowych z Rzeszowa. Wśród oferowanych pojazdów można znaleźć auta w wersji sedan (Pegueot 301, Citroen C-elysee, Ford Focus, Chevrolet Malibu, Opel Astra) hatchback (Fiat Panda, Toyota Aygo, Nissan Micra, Toyota Yaris, Opel Corsa), kombi (Toyota Avensis) i wiele innych.Część samochodów posiada ręczną, a inne automatyczną skrzynię biegów. Do wyboru są również pojazdy z silnikiem diesla lub silnikiem benzynowym.

Dębica to miasto, w którym dominuje przemysł gumowy i chemiczny. Znajdują się tutaj znane w całym kraju zakłady Oponiarskie Dębica S.A. oraz Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka. Miasto leży przy autostradzie A4, dzięki czemu szybko i wygodnie dojedziemy nie tylko do Rzeszowa, ale i Tarnowa, Brzeska, Bochni czy Krakowa. Nie ma zatem najmniejszego problemu, aby zdecydować się na wynajem auta w Dębicy, a zwrócić je w jednym z powyższych miast lub na lotnisku – Rzeszów Jasionka, Kraków Balice , a nawet Lublin Świdnik.