Jasło - Centrum

Adres:
Dworzec PKP
Telefon:
+48 726494997
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
9:00 - 17:00
Wtorek:
9:00 - 17:00
Środa:
9:00 - 17:00
Czwartek:
9:00 - 17:00
Piątek:
9:00 - 17:00
Sobota:
9:00 - 17:00
Niedziela:
9:00 - 17:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
7 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych Jasło


Jasło to miejscowość mieszcząca się w południowo-wschodniej części Polski, w województwie podkarpackim, nieopodal granicy z województwem małopolskim. Wszystkie osoby zainteresowane wynajmem aut w Jaśle w dowolnym celu (podróż służbowa, wakacje, zwiedzanie) mogą liczyć na szybkie i sprawne załatwienie rezerwacji przez internet. Wykorzystać one muszą w tym celu naszą wyszukiwarkę pojazdów pod wynajem.

Co ciekawe, nasza wypożyczalnia samochodów osobowych pozwala na rezerwację pojazdu pod wynajem przebywając w kraju, a także za granicą. Jeśli więc wracasz do kraju, możemy dostarczyć Ci samochód osobowy w wybrane miejsce, w tym na lotniska krajowe.

Wypożyczania samochodów w Jaśle oferuje możliwość wynajęcia pojazdu w każdej klasie, w dowolnym typie, z wybranym wyposażeniem, również dodatkowym (jak na przykład nawigacja GPS na Polskę czy Europę). Przykładowe pojazdy, które możesz wypożyczyć w Jaśle lub innej miejscowości na Podkarpaciu to Opel Astra, Skoda Citigo czy też Ford Focus. Jeśli nasi pracownicy nie dobiorą pojazdu, który zaznaczyłeś, dostarczą inny o jak najbardziej zbliżonych właściwościach i wyposażeniu.

Oprócz wynajmu aut w Jaśle, możesz liczyć na usługę z tego zakresu także dla innych lokalizacji w okolicy w innych częściach Polski. Przykładem może tu służyć wypożyczanie samochodów w Krakowie, Nowym Sączu, Krośnie, Sanoku, Dębicy, Rzeszowie (w centrum miasta, a także na lotnisku Rzeszów Jasionka) itp. Wystarczy przejść do naszej wyszukiwarki ułatwiającej znacznie wynajem aut w Jaśle.