Kolbuszowa - Centrum

Adres:
Dworzec autobusowy
Telefon:
+48 726494997
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:00 - 23:00
Wtorek:
7:00 - 23:00
Środa:
7:00 - 23:00
Czwartek:
7:00 - 23:00
Piątek:
7:00 - 23:00
Sobota:
7:00 - 23:00
Niedziela:
7:00 - 23:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
3 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych Kolbuszowa


Kolbuszowa jest miastem położonym w województwie podkarpackim, na trasie pomiędzy Dębicą, Tarnobrzegiem a Rzeszowem. Cchąc wybrać się do miasta lub wyjechać z niego w dowolnym kierunku, możesz wypożyczyć samochód osobowy w naszej wypożyczalni pojazdów online, poprzez specjalną wyszukiwarkę.

Dzięki jej możliwościom, wynajem aut w Kolbuszowej będzie łatwy, szybki i tani. Całość procesu przebiega bardzo sprawnie, a osoba zainteresowana oprócz wybranej marki pojazdu (na przykład: Fiat Punto, Nissan Micra, Toyota Aygo itp.) i jego klasy dostosować może również samochód pod względem paliwa, skrzyni biegów, czy rodzaju nadwozia. Jeśli wynajmujesz samochód osobowy możesz również wyposażyć go dodatkowo w foteliki dziecięce czy też nosidełka dla niemowląt, a także inne udogodnienia.

Cena wynajmu pojazdów osobowych w naszej wypożyczalni różnić się będzie w zależności od wybranego rodzaju samochodu, dodatkowego wyposażenia, a także liczby dni rezerwacji. Jeśli wynajmujesz samochód w Kolbuszowej, możesz liczyć na to, że in dłużej potrwa rezerwacja, tym taniej wyniesie Cię opłacenie pojedynczego dnia.

Nasza wypożyczalnia oferuje swoje usługi nie tylko w zakresie wynajmu samochodów w Kolbuszowej, okolicach czy innym miastach na Podkarpaciu (Przeworsk, Stalowa Wola, Dębica, Przemyśl itp.) – wypożyczamy auta dla wszystkich osób zainteresowanych w wybranej lokalizacji w Polsce. Przekonaj się, jak łatwo jest już w kilka minut dokonać rezerwacji online.