Kraśnik - Centrum

Adres:
Dworzec autobusowy
Telefon:
+48 726494997
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
9:00 - 17:00
Wtorek:
9:00 - 17:00
Środa:
9:00 - 17:00
Czwartek:
9:00 - 17:00
Piątek:
9:00 - 17:00
Sobota:
9:00 - 17:00
Niedziela:
9:00 - 17:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
7 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych Kraśnik


Kraśnik jest miastem położonym w województwie lubelskim, oddalonym od miasta wojewódzkiego około 50 kilometrów; mieści się Pomiędzy Sosnowcem Świętokrzyskim, Lublinem, Zamościem a Stalową Wolą. Kraśnik jest jednym z miast w Polsce, w których możesz skorzystać z usługi taniego wynajmu aut osobowych.

Jak tanio wypożyczyć samochód przez internet? Przejdź po prostu na naszej wyszukiwarki i skorzystaj z możliwości rezerwacji online albo skontaktuj się bezpośrednio z biurem. Na specjalne życzenie klientów oferujemy dostarczenie pojazdów pod wynajem w wybrane miejsce w kraju. Jeśli więc interesuje Cię wynajem aut w Kraśniku czy okolicach, skorzystaj z naszych usług.

Cel podróży nie jest ważny, kiedy wynajmujesz samochód osobowy – określić musisz jedynie typ pojazdu, jego markę (Skoda Rapid, Peugeot 301, Opel Corsa, Volkswagen Polo i inne), ewentualnie dodatkowe wyposażenie, miejsce odbioru i zwrotu (mogą się różnić), a także całkowity czas planowanego wynajmu. W zależności od tych właściwości, taką cenę ostatecznie zapłacisz. Sprawdź online, ile wyniesie Cię wynajem już teraz. Jeśli oferta okaże się satysfakcjonująca, dokonaj transakcji.

Oprócz Kraśnika, obsługujemy również szereg okolicznych miejscowości oraz tych nieco bardziej oddalonych. Dla przykładu, nasza wypożyczalnia udostępnia swoje samochody w Nisku, Rzeszowie, Lublinie, Zamościu, Kielcach, Sandomierzu i innych lokalizacjach. Możliwy jest też wynajem lub zwrot samochodu na lotnisku Lublin Świdnik