Krosno - Centrum

Adres:
Krosno, dworzec PKP
Telefon:
+48 726494997
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:00 - 23:00
Wtorek:
7:00 - 23:00
Środa:
7:00 - 23:00
Czwartek:
7:00 - 23:00
Piątek:
7:00 - 23:00
Sobota:
7:00 - 23:00
Niedziela:
7:00 - 23:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
2 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych Krosno


Poszukujesz wypożyczalni samochodów osobowych w Krośnie? Potrzebny ci zwinny i niewielki hatchback, czy raczej wygodna, elegancka klasyczna limuzyna? A może szukasz pojemnego kombi na wakacyjny rodzinny wyjazd?

Bez względu na to, jakiego auta poszukujesz, nasza wypożyczalnia samochodów osobowych w Krośnie, znajdzie pojazd dopasowany do Twoich potrzeb. W ofercie są zarówno samochody z manualną jak i automatyczną skrzynią biegów, można wybierać także pomiędzy silnikiem diesla lub silnikiem benzynowym.

Wśród bogatej floty pojazdów znajduje się m.in. Toyota Aygo, Chevrolet Spark, Fiat Panda, Ford Ka, Skoda Citigo, Citroen C1, Nissan Micra, Opel Corsa, Pegueot 301, Skoda Rapid, Citroen C-elysee, Volkswagen UP!, Opel Astra i wiele innych. Wynajem auta w Krośnie, podobnie jak w innych miastach, dobywa się za pośrednictwem internetu lub telefonicznie w Biurze Obsługi Klienta. W przypadku rezerwacji online, od razu widzimy jakie pojazdy są dostępne w wybranym przez nas terminie i ile będzie kosztowało wynajęcie samochodu. Można także dobrać dodatkowe wyposażenie jak foteli dla dziecka, nosidełko dla dziecka, bagażnik dachowy czy nawigację GPS.

Krosno to prężnie rozwijający się ośrodek przemysłowy w regionie podkarpackim. Jest ono położone 60 km od Rzeszowa i 70 km od lotniska Rzeszów Jasionka. Nieduża odległość dzieli je także od Tarnowa, Dębicy czy Sanoka. Ponieważ w każdym z tych miast znajduje się nasza wypożyczalnia samochodów osobowych, można zdecydować się na wynajem auta w Krośnie, a zwrot w Rzeszowie czy Dębicy. Nie ma też problemu z rezerwacją samochodu na lotnisku w Rzeszowie czy na lotnisku w Krakowie