Lublin - Lotnisko-Świdnik

Adres:
Port Lotniczy Świdnik
Telefon:
+48 726494997
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:00 - 23:00
Wtorek:
7:00 - 23:00
Środa:
7:00 - 23:00
Czwartek:
7:00 - 23:00
Piątek:
7:00 - 23:00
Sobota:
7:00 - 23:00
Niedziela:
7:00 - 23:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
1 dzień
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia aut lotnisko Lublin ŚwidnikLotnisko Lublin Świdnik to jeden z najmłodszych polskich portów lotniczych wybudowany w 2010 r. Obsługiwane jest przede wszystkim przez tanie linie lotnicze Ryanair, WizzAir oraz Lufthansa, które oferują loty w najpopularniejszych kierunkach jak Londyn, Dublin, Glasgow, Oslo, Eindhoven czy Maastricht.

Na pasażerów czeka bogata infrastruktura – sklepy, restauracje, bankomaty, kantor, kaplica oraz wypożyczalnie samochodów osobowych. W pobliżu lotniska znajdują się parkingi dla samochodów osobowych, które łącznie mogą pomieścić ponad 400 samochodów.

Sam dojazd do lotniska w Lublinie nie jest skomplikowany. Port lotniczy zlokalizowany jest bowiem zaledwie 15 km od centrum miasta, w pobliżu drogi ekspresowej S12 i drogi krajowej nr 82. dojeżdżają tutaj także autobusy komunikacji miejskiej (linia 005) a także kolejka miejska i autobusy prywatnych firm przewozowych.
Jeśli zdecydowałeś się na wynajem samochodu na lotnisku w Lublinie – dobrze trafiłeś. Dzięki naszej stronie, możesz zarezerwować wybrany samochód bez wychodzenia z domu. Wystarczy wyszukać interesujący nas pojazd, uzupełnić formularz i podać swój adres e-mail, na który zostanie przysłany specjalny kod weryfikacyjny. Co najważniejsze – jeśli zechcemy jednak odwołać rezerwację będziemy mogli z niej zrezygnować bez dodatkowych kosztów.

Zaletą naszej wypożyczalni samochodów osobowych Res Auto Rent jest bardzo duża flota pojazdów. W ofercie posiadamy m.in. auta: Skoda Citigo, Hyundai i20, Skoda Fabia III, Skoda Rapid, Seat Toledo czy Skoda SuperB.

Cena za wynajem auta na lotnisku w Lublinie waha się od kilkudziesięciu osób za dobę, w zależności od rodzaju pojazdu. Za dodatkowa dopłatą można dobrać także wyposażenie jak nawigacja GPS czy fotelik dla dziecka. Poza Lublinem auto można wynając także na lotnisku Rzeszów Jasionka czy Kraków Balice.