Lublin - Centrum

Adres:
Ruska
Telefon:
+48 726494997
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:00 - 23:00
Wtorek:
7:00 - 23:00
Środa:
7:00 - 23:00
Czwartek:
7:00 - 23:00
Piątek:
7:00 - 23:00
Sobota:
7:00 - 23:00
Niedziela:
7:00 - 23:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
2 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów Lublin Centrum


Interesuje Cię wypożyczalnia samochodów w Lublinie? Szukasz auta na wynajem w centrum miasta? A może chcesz wyjechać z rodziną na wakacje i potrzebujesz przestronnego samochodu? Zapoznaj się z ofertą jaką posiada Res AutoRent - wypożyczalnia samochodów osobowych Lublin i znajdź wymarzony pojazd i udaj się w dowolnym kierunku Polski.

Lublin to miasto bardzo popularne wśród turystów. Ponieważ należy także do najstarszych polskich miast, znajduje się tam mnóstwo zabytków zarówno ze Średniowiecza jak i innych epok.

Najbardziej znana jest starówka, będąca jednocześnie symbolem miasta. Poza tym warty zobaczenia jest tamtejszy Zamek Lubelski – perła architektury, Muzeum Wsi Lubelskiej, Brama Grodzka.

Turyści przebywający w Lublinie, nie tylko miłośnicy historii, powinni koniecznie odwiedzić muzeum w Majdanku, miejsce, gdzie podczas II wojny światowej mieścił się obóz koncentracyjny.

Jeśli zamierzasz zdecydować się na wynajem auta w Lublinie i chcesz poruszać się po tamtejszych drogach – warto wiedzieć, że w pobliżu przebiegają drogi międzynarodowe i krajowe m.in. S19 (Białystok - Rzeszów), S12, (Piotrków Tryb. - Ukraina), S17 (Warszawa – Kijów).

Wynajem samochodu w Lublinie możliwe jest zarówno przez telefon jak i online. W tym drugim przypadku wystarczy, że skorzystamy z wyszukiwarki zamieszczonej na naszej głównej stronie. Po wpisaniu miejsca wynajmu i zwrotu samochodu – będziemy mogli sprawdzić, jakie auta na wynajem są akurat dostępne w Lublinie i ile będzie kosztował zarówno krótko- jak i długoterminowy wynajem aut. Za dodatkową opłatą można dobrać także dodatkowe wyposażenie jak fotelik dla dziecka, nawigacja GPS czy wyposażenie niezbędne za granicą – na Słowacji i w Czechach.

Jeśli jesteś zainteresowany nasza ofertą – zapraszamy do kontaktu. Poza wynajem aut w Lublinie, na lotnisku Lublin Świdnik oraz w innych miastach jak Kraków czy Rzeszów, oferujemy również samochody zastępcze.