Mielec - Centrum

Adres:
Mielec, dworzec PKP
Telefon:
+48 726494997
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:00 - 23:00
Wtorek:
7:00 - 23:00
Środa:
7:00 - 23:00
Czwartek:
7:00 - 23:00
Piątek:
7:00 - 23:00
Sobota:
7:00 - 23:00
Niedziela:
7:00 - 23:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
4 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych Mielec

Mieszkasz w Mielcu lub okolicach? Potrzebujesz samochodu zastępczego? Twoje auto się zepsuło? Chcesz wyjechać z rodziną na wakacje albo ferie, ale Wasz rodzinny samochód wszystkich nie pomieści? Sprawdź jaka ofertę ma nasza wypożyczalnia samochodów osobowych Mielec i zdecyduj się na wynajem auta na miejscu!

Zaletą naszej wypożyczalni samochodów osobowych jest bardzo zróżnicowana flota pojazdów, korzystne warunki najmu oraz to, że jest to tania wypożyczalnia samochodów w Mielcu jak i na Podkarpaciu. Dzięki możliwości rezerwacji samochodu online, widzimy dokładnie ile zapłacimy za dany pojazd, w wybranym przez nas terminie.

Wśród oferowanych przez nas samochodów można wybrać auta z automatyczną lub manualną skrzynią biegów, z silnikiem diesla lub silnikiem benzynowym. Do wyboru są samochody kombi, suv, sedan, hatchback, van i minivan m.in. Fiat


Punto, Fiat Panda, Volkswagen Polo, Citroen C-Elysee, Fiat 500, Ford Mondeo, Pegueot 301, Ford focus oraz wiele innych.

Dlaczego zdecydowaliśmy się oferować wynajem auta w Mielcu? Ponieważ jest to miasto z potencjałem i ważny ośrodek przemysłowy w południowej Polsce. To tutaj znajdują się Polskie zakłady Lotnicze, które wchodzą w skład Doliny Lotniczej i produkują m.in. śmigłowce Black Hawk.

Również lokalizacja Mielca, nieopodal autostrady A4 sprawia, że jest on dobrze skomunikowany z innymi miastami i regionami m.in. Dębicą, Tarnobrzegiem, Rzeszowem czy Kolbuszową.

Z Mielca najbliżej jest do lotniska Rzeszów Jasionka oraz lotniska Kraków Balice. Res AutoRent posiada również wypożyczalnie aut na lotnisku, dzięki czemu możemy zdecydować się na wynajem auta na lotnisku w Rzeszowie lub Krakowie, a następnie przyjechać nim do Mielca i tutaj zwrócić.