Nowy Sącz - Centrum

Adres:
Nowy Sącz, dworzec PKP
Telefon:
+48 726494997
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:00 - 23:00
Wtorek:
7:00 - 23:00
Środa:
7:00 - 23:00
Czwartek:
7:00 - 23:00
Piątek:
7:00 - 23:00
Sobota:
7:00 - 23:00
Niedziela:
7:00 - 23:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
5 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych Nowy Sącz


Nowy Sącz jest miastem położonym w południowej części Polski, w województwie małopolskim. Leży w niewielkiej odległości od Krakowa czy Zakopanego, a jednocześnie jest bardzo cichym i spokojnym miasteczkiem, które stanowi doskonałe miejsce do wypoczynku. Jeśli planujesz pobyt w tym mieście, to rozwiązanie jakim jest wynajem aut w Nowym Sączu może być dla Ciebie najlepsze. Wypożyczony samochód pozwoli Ci dojechać wszędzie szybko i bezpośrednio, a co najważniejsze nie wygodnie.

Oferta naszej wypożyczalni aut w Nowym Sączu jest bardzo bogata. Znajdują się tu zarówno małe i zwrotne samochody typu hatchback, jak i rodzinne kombi, minivany czy eleganckie sedany. Każdy z tych samochodu pochodzi z różnej klasy i ma różne wyposażenie, dzięki czemu nasi klienci mogą bez problemu wybrać samochód idealny dla siebie, bez względu na to jak wysokim budżetem dysponują. Wynajmowane przez nas auta w Nowym Sączu mają ręczną lub automatyczną skrzynię biegów, a także silniki diesla lub benzynowe.

Pozwala to naszym klientom na wypożyczenie dokładnie takiego samochodu do jakiego prowadzenia są przyzwyczajeni.

Plusem naszej oferty jest to, że posiadamy punkty odbioru nie tylko w Nowym Sączu, ale także w takich miastach jak: Rzeszów, Przemyśl, Mielec, Dębica, Krosno, Sanok, Bochnia, Kraków, Kolbuszowa oraz wiele innych. Dzięki temu nie musisz się martwić o dojazd do oddalonego punktu odbioru, tylko oddać samochód tam, gdzie Ci wygodnie.

Jeżeli masz pytania dotyczące oferty naszej wypożyczalni samochodów w Nowym Sączu skontaktuj się z biurem obsługi klienta. Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

Już teraz skorzystaj z wyszukiwarki zamieszczonej na naszej stronie internetowej i wybierze auto jakie Cię interesuje. Zarezerwuj je, wybierz punkt odbioru i ciesz się wygodną i bezpośrednią podróżą.