Olkusz - Centrum

Adres:
Dworzec autobusowy
Telefon:
+48 726494997
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
9:00 - 17:00
Wtorek:
9:00 - 17:00
Środa:
9:00 - 17:00
Czwartek:
9:00 - 17:00
Piątek:
9:00 - 17:00
Sobota:
9:00 - 17:00
Niedziela:
9:00 - 17:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
7 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych Olkusz


Olkusz to miasto mieszczące się w województwie małopolskim między Zawierciem, Krakowem a Katowicami. Osoby pragnące w łatwy, tani i szybki sposób bezproblemowo przemieścić się z lub do Olkusza, mogą w tym celu wypożyczyć samochód osobowy przez internet w specjalnie do tego procesu zaprojektowanej wyszukiwarce. Znajdą ją Państwo na naszej stronie.

Jeśli liczysz na tani wynajem aut w Olkuszu, okolicach czy innych lokalozacjaw w województwie małopolskim, to z pewnością spodoba Ci się wielka różnorodność oferowanych przez nas pojazdów – różne marki (Toyota Yaris, Fiat Panda, Ford Fiesta, Fiat Punto, Volkswagen UP! i in.), rodzaje nadwozia (hetchback, sedan, suv, van czy inne) rodzaj paliwa, jakie je napędza. Możesz się również spodziewać dobrych stawek cenowych za psozczególne dni wynajmu, a także puli usług dodatkowych.
Cały proces rezerwacji samochodu pod wynajem jest prosty – najpierw wyszukujemy pojazd w wybranym miejscu i o określonym czasie, przechodzimy do podsumowania zamówienia, po czym potwierdzamy je. Na maila powinniśmy otrzymać wiadomość z instrukcjami w tym zakresie.

Oprócz wynajmu aut w Olkuszu czy też miejscowościach okolicznych, w naszej ofercie znajdziesz też o wiele więcej innych miast zlokalizowanych w całej Polsce, w których możesz skorzystać z usług taniej wypożyczalni samochodów. Polecamy sprawdzenie oferty dla miast: Kraków, Katowice, Częstochowa, Rzeszów, tarnów, Nowy Sącz czy Bielsko-Biała. Oprócz dowozu wynajętych pojazdów bezpośrednio do centrum miasta, polecamy również jego odbiór na wybranym lotnisku w Polsce.