Oświęcim - Centrum

Adres:
Oświęcim, dworzec PKP
Telefon:
+48 726494997
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:00 - 23:00
Wtorek:
7:00 - 23:00
Środa:
7:00 - 23:00
Czwartek:
7:00 - 23:00
Piątek:
7:00 - 23:00
Sobota:
7:00 - 23:00
Niedziela:
7:00 - 23:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
7 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych Oświecim


Oświęcim to miasto położone na południu Polski, w województwie małopolskim, między Krakowem, Katowicami a Bielskiem-Białą. Wszystkie osoby (czy to odbywające podróż służbową, czy też pragnące się dostać do miasta w sprawie prywatnej), które chcą wypożyczyć samochód osobowy w Olsztynie, mogą dokonać tego w bardzo prosty sposób poprzez naszą wyszukiwarkę pojazdów pod wynajem.

Jak funkcjonuje wynajem aut w Oświęcimiu? Cały proces wypożyczania dowolnego pojazdu odbywa się przez internet. W tym celu wygenerowaliśmy dla naszych klientów specjalną wyszukiwarkę, w której to wybierają punkt odbioru i zwrotu, a także odpowiednie daty. Po tym etapie przechodzimy dalej, do listy samochodów osobowych do wypożyczenia. Wybieramy najodpowiedniejszy, wyznaczamy jego parametry, rezerwujemy, dobieramy maila i potwierdzamy rezerwację.
Jakie pojazdy są dostępne do wypożyczenia w Olsztynie? Właściwie możliwości wynajmu aut są niemal nieograniczone – klient może wybierać spośród wielu marek (Ford Focus, Citroen C$ Cactus, Volkswagen Polo, Opel Astra i in.) i klas samochodów, a także wyposażać je dodatkowo według uznania.

Oprócz taniej wypożyczalni aut w Oświęcimiu, posiadamy również liczne oddziały rozproszone po całej Polsce. Dzięki temu z naszych usług skorzystać może każda osoba zainteresowana tanim wynajmem samochodów osobowych w dowolnej miejscowości, również w innych województwach – śląskim, mazowieckim, podkarpackim (np. Rzeszów, Dębica czy Przeworsk).