Przemyśl - Centrum

Adres:
Przemyśl, dworzec PKP
Telefon:
+48 726494997
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:00 - 23:00
Wtorek:
7:00 - 23:00
Środa:
7:00 - 23:00
Czwartek:
7:00 - 23:00
Piątek:
7:00 - 23:00
Sobota:
7:00 - 23:00
Niedziela:
7:00 - 23:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
3 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych Przemyśl

Jeśli mieszkasz w Przemyślu i szukasz wypożyczalni samochodów osobowych bardzo dobrze trafiłeś. Res AutoRent oferuje tani wynajem aut w Przemyślu oraz na terenie województwa podkarpackiego (Rzeszów, Mielec, Jasło, Krosno, Przeworsk, Łańcut, Sanok, Dębica). Poza wypożyczalniami w centrach miast, możliwy jest także wynajem auta na lotnisku w Rzeszowie, jak również na lotnisku Kraków Balice i Lublin Świdnik.

Posiadamy bardzo zróżnicowaną flotę pojazdów, a w ofercie można znaleźć m.in.. auta: Skoda Citigo, Hyundai i20, Hyundai i30, Skoda SuperB, Ford Fiesta Kia Rio, Fiat Punto, Fiat Panda, Volkswagen Polo, Seat Ibiza, Toyota Auris Kombi, Toyota Corolla, Fiat 500 i wiele innych samochodów.

Część z nich dostępna jest z automatyczną, a część z manualną skrzynią biegów, Do wyboru są także auta z silnikiem diesla lub silnikiem benzynowym.
Poza standardowym wyposażeniem, za niewielką opłata można wybrać dodatkowe opcje jak fotelik dla dziecka, nawigacja GPS czy wyposażenie niezbędne do jazdy na Słowacji i w Czechach.

Rezerwacji samochodów można dokonać za pośrednictwem zamieszczonej na stronie wyszukiwarki. Dzięki niej widzimy ile będzie nas kosztowało wynajęcie konkretnego pojazdu oraz ceny za inne samochody z wybranej klasy.

Możemy więc od razu porównać oferty na wynajem auta i skorzystać z tej najlepszej dla nas.

Przemyśl, to jeden z ważniejszych punktów na mapie Podkarpacia. Znajdujące się w pobliżu drogi krajowe i wojewódzkie, jak również autostrada A4, a także położone nieopodal przejście graniczne Medyka, prowadzące na Ukrainę, sprawiają, że miasto jest bardzo dobrze skomunikowane z resztą regionu, a dojazd do niego jest niezwykle łatwy i szybki.

Wynajem auta w Przemyślu polecamy zatem nie tylko osobom, które mieszkają tutaj na co dzień, ale również wszystkim którzy chcą wygodnie poruszać się po mieście, bez konieczności korzystania z komunikacji miejskiej.