Przeworsk - Centrum

Adres:
Przeworsk, dworzec PKP
Telefon:
+48 726494997
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:00 - 23:00
Wtorek:
7:00 - 23:00
Środa:
7:00 - 23:00
Czwartek:
7:00 - 23:00
Piątek:
7:00 - 23:00
Sobota:
7:00 - 23:00
Niedziela:
7:00 - 23:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
3 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych Przeworsk


Wprawdzie Przeworsk leży tylko 38 km od Rzeszowa, jednak umożliwiliśmy naszym klientom wynajem auta w Przeworsku, aby nie musieli tracić czasu na dojazd do stolicy Podkarpacia. Dzięki możliwości rezerwacji samochodu online oszczędzamy czas i pieniądze – od razu widzimy ile kosztuje wynajęcie konkretnego samochodu w interesującym nas terminie.

Wśród oferowanych samochodów można znaleźć auta sedan, hatchback, kombi, van, suv. Będą one służyły zarówno osobom podróżującym w pojedynkę jak i całym rodzinom, które chcą wybrać się na wspólny wyjazd. Dzięki możliwości rezerwacji pojazdu z silnikiem diesla, silnikiem benzynowym, automatyczną lub manualną skrzynią biegów – każdy wybierze takie auto, jakie najwygodniej mu się prowadzi.
Przeworsk to miasto położone na Pogórzu Rzeszowskim. Chociaż nie jest ono typowo turystycznym ośrodkiem, znajdziemy tam ponad 60 zabytkowych obiektów m.in. Pałac Lubomirskich i Ratusz. Przeworsk to również istotny węzeł komunikacyjny, przez który przebiega m.in. autostrada A4.

Poza samy Przeworskiem, rezerwacji samochodów można dokonywać również w Rzeszowie, Dębicy, Sanoku, Krośnie oraz poza granicami województwa podkarpackiego – w Krakowie, Tarnowie, Lublinie. Umożliwiamy również wynajem auta na lotniskach – Rzeszów Jasionka, Kraków Balice czy Lublin Świdnik. Dobrym rozwiązaniem może zatem być wynajem auta w Przeworsku, a jego zwrot na jednym z lotnisk czy w innym mieście.