Rzeszów - Lotnisko-Jasionka

Adres:
Jasionka 942
Telefon:
+48 726494997
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:00 - 23:00
Wtorek:
7:00 - 23:00
Środa:
7:00 - 23:00
Czwartek:
7:00 - 23:00
Piątek:
7:00 - 23:00
Sobota:
7:00 - 23:00
Niedziela:
7:00 - 23:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
1 dzień
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia aut lotnisko Rzeszów Jasionka

Port lotniczy Rzeszów Jasionka jest oddalony od centrum Rzeszowa o około 14 kilometrów. W jego pobliżu przebiega droga krajowa nr 9, autostrada A4 oraz droga ekspresowa S19. Dzięki temu prosto z lotniska można dojechać do wielu polskich miast. Położenie lotniska jest bardzo korzystne – ukształtowanie terenu i warunki atmosferyczne sprawiają, że loty rzadko są odwoływane.

Obecnie korzystając z lotniska Rzeszów Jasionka można bezpośrednio dostać się do takich miast jak: Paryż, Warszawa, Monachium, Berlin, Bristol, Dublin, East Midlands, Londyn oraz Manchester. Port lotniczy jest obsługiwany przez następujące linie lotnicze: Adria Airways, PLL LOT, Lufthansa oraz Ryanair. Na lotnisko można dojechać korzystając z usług komunikacji miejskiej: linii nr 51 oraz 53.
Planując przylot do Rzeszowa, a potem dojazd do wybranego miasta warto rozważyć skorzystanie z oferty jaką proponuje nasza wypożyczalnia samochodów na lotnisku Rzeszów Jasionka. Klientom oferujemy szeroki wybór aut, pochodzących z różnych klas i mających różne wyposażenie. Dzięki temu każdy z naszych Klientów może wybrać samochód z dowolnej klasy i wyposażeniem, które będzie mu odpowiadać. Proponowana przez nas oferta umożliwia wynajem samochodów osobowych na lotnisku oraz w Rzeszowie. Dodatkowo na życzenie naszych klientów możemy podstawić wybrany model samochodu pod wskazany adres. Nasza wypożyczalnia aut na lotnisku Rzeszów Jasionka oferuje możliwość wynajmu auta krótkoterminowego i długoterminowego. Pozwala nam to dopasować ofertę do indywidualnych wymagań klienta. Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.