Rzeszów - Centrum

Adres:
Dworzec pkp
Telefon:
+48 726494997
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:00 - 23:00
Wtorek:
7:00 - 23:00
Środa:
7:00 - 23:00
Czwartek:
7:00 - 23:00
Piątek:
7:00 - 23:00
Sobota:
7:00 - 23:00
Niedziela:
7:00 - 23:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
3 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych Rzeszów

Osoby, które interesuje wynajem auta w Rzeszowie, zapraszamy do skorzystania z naszej wypożyczalni samochodów osobowych. Nasze punkty znajdują się zarówno w centrum miasta jak i na lotnisku Rzeszów Jasionka. Ponadto oferujemy również wynajem auta w innych miastach województwa podkarpackiego (Przemyśl, Jarosław, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Dębica, Stalowa Wola, Tarnobrzeg). Możliwe jest również skorzystanie z opcji door to door, czyli podstawienie samochodu pod wskazany adres. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to przede wszystkim bardzo bogata flota pojazdów, w różnej klasie. Do wyboru są bowiem samochody typu sedan, suv, liftback, van, minivan, kombi, hatchback czy coupe. Auta występują także w wersji z automatyczną lub manualną skrzynią biegów, z silnikiem diesla lub silnikiem benzynowym. Do wyboru są m.in. samochody: Pegueot 301, Skoda Citigo, Citoen C1, Toyota Aygo, Ford Ka, Kia Rio, Renault Scenic, Chevrolet Orlando, Opel Vivaro, Ford Galaxy, Nissan Micra, Chevrolet spark oraz wiele innych.

Kolejnym atutem naszej firmy niewątpliwie jest to, że jest to tania wypożyczalnia samochodów, a dopełnienie formalności nie trwa długo. Co do ceny za wynajem auta w Rzeszowie – wszystko zależy od tego, na jaki samochód się zdecydowaliśmy oraz na jak długo zamierzamy go wynająć. W ofercie jest zarówno krótko- jak i długoterminowy wynajem samochodu.

Rzeszów, stolica województwa podkarpackiego – nosi także miano stolicy innowacji. Miasto bardzo prężnie się rozwija, a jego potencjał jest bardzo duży. Wciąż przybywa także mieszkańców, głównie w wieku produkcyjnym, co ma związek z napływem studentów do tutejszych wyższych uczelni państwowych (Politechnika Rzeszowska, Uniwersytet Rzeszowski) jak i prywatnych (Wyższa Szkoła Prawa i Administracji, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania). Na jego terenie zlokalizowane jest także lotnisko Rzeszów Jasionka. W pobliżu miasta przebiegają także droga ekspresowa S19, a także autostrada A4, jak również drogi krajowe i wojewódzkie. Dzięki temu miasto jest bardzo dobrze skomunikowane, a dojazd do Lublina czy Krakowa – bardzo szybki.

Jeśli zdecydujesz się na wynajem auta w Rzeszowie lub na lotnisku Rzeszów Jasionka służymy pomocą. Rezerwacji samochodu można dokonać telefonicznie lub online. W tym drugim przypadku od razu widzimy ile będzie kosztował nas krótki lub długoterminowy wynajem auta, jaki rodzaj pojazdu jest dostępny oraz ile kosztuje dodatkowe wyposażenie samochodu, jak fotelik dla dziecka czy nawigacja GPS.