Stalowa Wola - Centrum

Adres:
Stalowa Wola, dworzec PKP
Telefon:
+48 726494997
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:00 - 23:00
Wtorek:
7:00 - 23:00
Środa:
7:00 - 23:00
Czwartek:
7:00 - 23:00
Piątek:
7:00 - 23:00
Sobota:
7:00 - 23:00
Niedziela:
7:00 - 23:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
3 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych Stalowa Wola

Mieszkasz w Stalowej Woli, czy jesteś tylko przejazdem? Wybierasz się na rodzinne wakacje i potrzebujesz rodzinnego samochodu z pojemnym bagażnikiem? A może masz spotkanie biznesowe i chcesz wynająć elegancki, luksusowy samochód?

Bez względu na, które z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, korzystając z oferty jaką posiada Res AutoRent, wypożyczalnia samochodów osobowych w Stalowej Woli – na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Nasza flota składa się z fabrycznie nowych i samochodów, w wersji sedan, hatchback, suv, van, minivan lub kombi. Wybierać można także pomiędzy samochodami z automatyczną lub manualną skrzynią biegów, z silnikiem diesla lub silnikiem benzynowym. W ofercie jest krótko, jak i długoterminowy wynajem auta.

Aby wynająć auto w Stalowej Woli wystarczy skorzystać z zamieszczonej na naszej stronie internetowej wyszukiwarki.


Pozwala ona znaleźć wszystkie dostępne w wybranym przez nas terminie i mieście. Oprócz dostępnych samochodów, możemy także sprawdzić i porównać, ile będzie kosztowało wynajęcie danego modelu samochodu. W ten sposób znajdziemy najbardziej korzystne oferty.

Poza wypożyczenie auta w Stalowej Woli, można zdecydować się również na wynajem samochodu na lotnisku Rzeszów Jasionka lub lotnisku Kraków Balice czy Lublin Świdnik.

Jeśli przylatujemy do Polski i korzystamy z jednego z tych portów lotniczych, możemy zdecydować się na wynajem auta i do Stalowej Woli dojechać wygodnym samochodem osobowym, bez konieczności korzystania z transportu publicznego.

Poza samymi lotniskami, istnieje także możliwość wypożyczenia samochodu w innych miastach województwa podkarpackiego – Rzeszów, Przemyśl, Sanok, Dębica, Tarnobrzeg, Mielec, Krosno, Lesko.