Tarnobrzeg - Centrum

Adres:
Dworzec autobusowy
Telefon:
+48 726494997
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
9:00 - 17:00
Wtorek:
9:00 - 17:00
Środa:
9:00 - 17:00
Czwartek:
9:00 - 17:00
Piątek:
9:00 - 17:00
Sobota:
9:00 - 17:00
Niedziela:
9:00 - 17:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
7 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych Tarnobrzeg

Interesuje Cię wynajem auta w Tarnobrzegu? Szukasz taniej wypożyczalni samochodów osobowych? Zapoznaj się z naszą ofertą i nie przepłacaj!

Wypożyczalnia samochodów osobowych Tarnobrzeg, to miejsce, które przypadnie do gustu nawet najwybredniejszym klientom. Nasza flota składa się z fabrycznie nowych samochodów o rożnych parametrach, tak, aby klient wybrał auto, które będzie mu najbardziej odpowiadało.

Wśród dostępnych samochodów znajduje się m.in. Chevrolet Aveo, Citroen C4, Citroen C3, fiat Panda, Fiat, Punto, Fiat 500, Nissan Micra, Citroen C-elysee, Ford Mondeo, Ford Focus, Alfa Romeo Giulietta, Audi A3, BMW 1, BMW7, BMW X3, Chevrolet Orlando, Volvo V40 oraz wiele innych.

Poza standardowym wyposażeniem, możliwe jest także dobranie dodatkowych elementów, jak fotelik dla dziecka czy nawigacja GPS.

Tarnobrzeg jest zlokalizowany w województwie podkarpackim, przy Drodze Krajowej nr 9, Drogach Wojewódzkich nr 723 i 871. Z miasta bez problemu dostaniemy się do Sandomierza, Stalowej Woli, Mielca, Rzeszowa, Przemyśla. Również dojazd na lotnisko Rzeszów Jasionka czy lotnisko Kraków Balice nie jest skomplikowany. Jeśli zatem chcemy skorzystać, z któregoś z tych portów lotniczych, możemy zdecydować się na wynajem auta na lotnisku i stamtąd wygodnie dojechać do Tarnobrzega, a samochód oddać zwrócić na miejscu.

Wynajem auta w Tarnobrzegu, czy też w innych miastach (Rzeszów, Przemyśl, Stalowa Wola, Mielec, Kraków, Jarosław, Krosno) nie jest skomplikowane i trwa zaledwie kilka minut. Dzięki dedykowanej wyszukiwarce online, możemy sprawdzić cenę za wypożyczenie samochodu w Tarnobrzegu i porównać ją z cenami za inne auta, decydując się na samochód, który jest najbardziej dopasowany do naszych potrzeb.