Tarnów - Centrum

Adres:
Tarnów, dworzec PKP
Telefon:
+48 726494997
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:00 - 23:00
Wtorek:
7:00 - 23:00
Środa:
7:00 - 23:00
Czwartek:
7:00 - 23:00
Piątek:
7:00 - 23:00
Sobota:
7:00 - 23:00
Niedziela:
7:00 - 23:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
3 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych Tarnów

Wypożyczalnia samochodów w Tarnowie oferuje tani wynajem aut w centrum miasta. Posiadamy bardzo zróżnicowaną flotę pojazdów, dzięki czemu klient znajdzie samochód dopasowany do swoich potrzeb.

W naszej ofercie można znaleźć m.in. samochody Renault Clio, Hyundai i30, Skoda Fabia, Skoda SuperB, Skoda Citigo, Seat Toledo, Skoda Octavia, Skoda Rapid, Fiat Punto oraz wiele innych. Wynajem auta w Tarnowie możliwy jest zarówno online jak i telefonicznie.

W przypadku rezerwacji samochodu przez internet – sami możemy zdecydować jakie auto wynająć i wybrać najbardziej odpowiadająca nam ofertę. Istnieje także możliwość wypożyczenia auta w innych miastach (Rzeszów, Kraków, Mielec, Dębica, Jasło, Krosno, Przemyśl, Łańcut, Stalowa Wola, Tarnobrzeg itd.).

Wynajem samochodu osobowego w Tarnowie to korzystne rozwiązanie zarówno dla osób, które odwiedzają to miasto w celach biznesowych, jak i osób prywatnych i rodzin. Jeśli nasze auto akurat się popsuło i zależy nam na czasie lub po prostu chcemy całą rodziną wyjechać na wakacje – wynajem auta w Tarnowie będzie najlepszym rozwiązaniem. Zwłaszcza, że koszty wypożyczenia samochodu wbrew pozorom nie są wysokie, a za

Tarnów leży na południu Polski, w województwie małopolskim. Jest to przede wszystkim duży ośrodek przemysłowy, związany z przemysłem chemicznym. Miasto jest dobrze skomunikowane, w jego pobliżu przebiega bowiem autostrada A4 oraz drogi krajowe.

Z Tarnowa bez problemu można dostać się na lotnisko Kraków Balice, Lublin Świdnik oraz Rzeszów Jasionka. Ponieważ w naszej ofercie znajduje się również wynajem auta na lotnisku – bez problemu zarezerwujemy samochód, na którymś z wymienionych portów lotniczych, a następnie wrócimy wygodnie do Tarnowa.