Wadowice - Centrum

Adres:
Wadowice, dworzec PKP
Telefon:
+48 726494997
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:00 - 23:00
Wtorek:
7:00 - 23:00
Środa:
7:00 - 23:00
Czwartek:
7:00 - 23:00
Piątek:
7:00 - 23:00
Sobota:
7:00 - 23:00
Niedziela:
7:00 - 23:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
5 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych Wadowice


Wadowice są miastem leżącym w Polsce południowej, w województwie małopolskim, nieopodal stolicy Małopolski, Krakowa. Jest to jedno z miast, które są obsługiwane przez naszą wypożyczalnie samochodów osobowych. Osoby pragnące wynająć auto w Wadowicach w dobrej cenie, mogą liczyć na nasze usługi w tym zakresie. Jedyne, co muszą zrobić, to skorzystanie z wyszukiwarki pojazdów pod wynajem.

Jako jedna z nielicznych wypożyczalni pojazdów pozwalamy na wynajem auta bez konieczności uiszczania kaucji! Co więcej, płatność za wypożyczenie samochodu nie musi być przeprowadzona przez kartę kredytową. Przekonaj się, jak korzystne warunki oferujemy swym klientom.

Nasza flota jest bardzo bogata, z pewnością wybierzesz samochód odpowiadający Twoim gustom i wymaganiom.
Dopasować możesz podstawowe wyposażenie samochodu (klimatyzacja, pakowność, liczba drzwi, liczba pasażerów itp.), a także to dodatkowe, jak na przykład zestaw wyjazdowy na Słowację czy Czechy (kamizelki odblaskowe, apteczka, linki holownicze).

Oprócz Wadowic, na mapie miejscowości obsługiwanych przez naszą kompleksową wypożyczalnię samochodów wyróżnić można chociażby Warszawę, Kraków, Rzeszów czy też inne miasta wojewódzkie i mniejsze. Ponadto, jest też możliwy wynajem aut z dostawą pojazdu na wybrane przez klienta miejsce. Jeśli interesuje Cie któraś z tych opcji, skorzystaj w rezerwacji online lub skontaktuj się bezpośrednio z biurem.