Wieliczka - Centrum

Adres:
Dworzec PKP Wieliczka
Telefon:
+48 726494997
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
9:00 - 17:00
Wtorek:
9:00 - 17:00
Środa:
9:00 - 17:00
Czwartek:
9:00 - 17:00
Piątek:
9:00 - 17:00
Sobota:
9:00 - 17:00
Niedziela:
9:00 - 17:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
5 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych wieliczka


Wieliczka jest miastem położonym tuż przy stolicy małopolski, Krakowie. Wiele osób poszukuje transportu z lub do miasta z Karkowa, czy też lotniska Kraków-Balice. Niekiedy najkorzystniejsza i najbardziej komfortowa opcją okazać się może przejazd wypożyczonym w dobrej cenie samochodem osobowym wybranego typu.

To komfortowe rozwiązanie tym bardziej, że na specjalne życzenie klienta dostarczamy pojazd w wybrane przez Ciebie miejsce. Oprócz tej usługi dodatkowej, w trakcie wynajmu aut w Wieliczce czy tez innej miejscowości w województwie małopolskim i reszcie Polski liczyć możesz na inne – wynajem fotelików, bagażnik dachowy, brak konieczności mycia pojazdu przed zwrotem itp. Naliczane w sposób jednorazowy lub też w trybie dziennym.
Czym wyróżniają się nasze samochody osobowe, które możesz wypożyczyć w Wieliczce? Co ciekawe, nie wyznaczamy żadnego limitu kilometrów na dobę, a czasami nie liczymy nawet kaucji za wynajem pojazdu. Spośród dostępnych samochodów do wynajęcia, bardzo często klienci wybierają na przykład takie: Alfa Romeo Giulietta, Citroen Berlingo, Toyota Auris, Volkswagen Golf, Opel Corsa i inne.

Serdecznie zapraszamy do przeglądnięcia naszej kompletnej oferty, nie tylko dotyczącej wynajmu aut w Wieliczce, ale również w innych miejscowościach (Biłgoraj, Jasło, Kolbuszowa, Kraków, Rzeszów i inne). Sprawdź w wyszukiwarce, czy posiadamy w naszej bazie Twoją miejscowość jako punkt odbioru lub zwrotu lub skontaktuj się z naszym biurem.