Zakopane - Centrum

Adres:
Zakopane, dworzec PKP
Telefon:
+48 726494997
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:00 - 23:00
Wtorek:
7:00 - 23:00
Środa:
7:00 - 23:00
Czwartek:
7:00 - 23:00
Piątek:
7:00 - 23:00
Sobota:
7:00 - 23:00
Niedziela:
7:00 - 23:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
5 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych Zakopane


Zakopane, zimowa stolica Polski, to miasto mieszczące się na południu Polski, w województwie małopolskim. Dotrzeć do niego można na wiele sposobów, jednak naszym stałym i nowym klientom serdecznie polecamy wypożyczenie samochodu osobowego i odebranie go w Zakopanem. Można nim zarówno dojechać do Zakopanego, jak i przedostać się z miasta do innej lokalizacji i tam zwrócić pojazd. Pod tym względem nasza wypożyczalnia jest bardzo elastyczna.

Wynajem aut w Zakopanem – na jakie pojazdy mogę liczyć? Flota wypożyczalni ResAutoRent jest bardzo bogata. Wystarczy wspomnieć, że dostępne są samochody dowolnej klasy, z wybranym rodzajem nadwozia, rodzajem napędzanego je paliwa, zainstalowanej skrzyni biegów. Klient wybiera taki samochód, na którego go stać, a jednocześnie porusza się nim w sposób komfortowy.

Jak tanio wypożyczyć auto osobowe w Zakopanem? Przechodząc do wyszukiwarki pojazdów pod wynajem, wybieramy konkretną lokalizację odbioru i zwrotu auta (ni muszą być takie same), a także datę i godzinę. Po tym etapie przystępujemy do wyboru konkretnego samochodu, zatwierdzamy i czekamy na maila rejestracyjnego, którego należy potwierdzić. Całość usługi oferowanej przez naszą wypożyczalnie trwa jedynie kilka minut.

Gdzie jeszcze oprócz Zakopanego swe usługi oferuje nasza tania wypożyczalnia samochodów osobowych? Polecamy się w zakresie taniego wynajmu at również w innych województwach i miejscowościach – Kraków, Rzeszów, Lublin to tylko przykłady. Pełną gamę możliwości korzystnego wynajmu znajdziesz w zamieszczonej tu wyszukiwarce.