Zamość - Centrum

Adres:
PKP Dworzec
Telefon:
+48 726494997
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
9:00 - 17:00
Wtorek:
9:00 - 17:00
Środa:
9:00 - 17:00
Czwartek:
9:00 - 17:00
Piątek:
9:00 - 17:00
Sobota:
9:00 - 17:00
Niedziela:
9:00 - 17:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
7 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych Zamość


Zamość jest miastem położonym na wschodzie Polski, na południu województwa lubelskiego, między Tomaszowem Lubelskim, Biłgorajem, a Krasnymstawem. Możliwości przedostania się z lub do miasta jest bardzo wiele, a jedną z nich – prawdopodobnie najbardziej dogodną – jest wybór usług wypożyczalni samochodów osobowych w Zamościu.

Pojazdy, jakie możesz tanio wypożyczyć online. Wśród bogatej oferty wynajmu aut w Zamościu wymienić kilka podstawowych modeli, które są bardzo często wybierane przez naszych klientów: Volkswagen UP!, Skoda Citigo, Opel Corsa, Ford Fiesta, Peugeot 208 i inne. Oferta wypożyczalni samochodów osobowych jest stale wzbogacana, by jak najbardziej dopasować się do wysokich standardów wyznaczanych przez swych klientów.
Co wyróżnia naszą wypożyczalnię aut? Jako jedni z nielicznych idziemy na rękę klientowi do tego stopnia, że pozwalamy na płatność gotówką – nie jest wymagane posiadanie karty kredytowej. Jest to wielkie ułatwienie w trakcie wynajmu aut. Nie każdy posiada ten rodzaj środka płatniczego. Płatność na wynajem auta odbywa się przy jego odbiorze w ustalonym miejscu.

Oprócz tego, że wynajem aut w Zamościu pozwala na swobodne przemieszczanie się po nieście, w jego okolicach, wyjazdy do innych miejscowości, a nawet na drugi koniec Polski, to dodatkowo można skorzystać z pojazdu, by przedostać się z lub na lotnisko Lublin-Świdnik. Inne lokalizacje, gdzie możesz skorzystać z wynajmu samochodów w wypożyczalni to chociażby Lublin, Kraków czy Rzeszów